Harper & Yve Jacket Robbin SS6P202
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering, binnen 48-uur verzonden op werkdagen
- Gratis retouren
- Gratis levering naar één van onze 59 winkels
- Thuisbezorging of bij een DHL-punt
ROBBIN JACKET TRASHY TIGER
Bold outerwear with a fearless attitude. De ROBBIN jas in Trashy Tiger is gemaakt om op te vallen. De zachte viscoseblend zorgt voor comfort, terwijl de uitgesproken tiger print je outfit direct edge geeft. Dankzij de relaxte fit blijft de jas draagbaar en moeiteloos. Perfect over een simpele look of als statement piece binnen een uitgesproken outfit.
Material: 93% VISCOSE, 7% POLYESTER
Ons model is 176 cm en draagt maat S
- Je bestelling wordt binnen 48 uur op werkdagen verzonden. Bestaat je bestelling uit een web only artikel, dan wordt deze binnen 5 werkdagen verzonden.
- Je kan je bestelling thuis laten bezorgen of gratis laten leveren naar onze winkels. Retourneren is altijd gratis.
Harper & Yve is een Nederlands modelabel dat bekendstaat om unieke prints, vrouwelijke designs en een edgy, trendy uitstraling. De collectie combineert statement pieces met draagbare basics, waardoor je eenvoudig een persoonlijke en modieuze look creëert. De pasvorm valt over het algemeen normaal tot licht losser, met comfortabele materialen die geschikt zijn voor zowel casual als meer geklede momenten.