JDY Blouse Serena 15380444
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering, binnen 48-uur verzonden op werkdagen
- Gratis retouren
- Gratis levering naar één van onze 59 winkels
- Thuisbezorging of bij een DHL-punt
JDY Serena Blouse Blauw
De JDY Serena blouse valt op door de verticale strepen in blauw, bruin en wit. De losse pasvorm zorgt voor draagcomfort en bewegingsvrijheid. De blouse heeft een klassieke kraag en sluit met knopen. De lange mouwen hebben manchetten met knoopjes en brede gestreepte details bij de pols.
Belangrijkste kenmerken
- Losse pasvorm
- Verticale strepen in blauw, bruin en wit
- Klassieke kraag en knoopsluiting
- Lange mouwen met manchetten
- Gestreepte details bij de pols
- 100% katoen
Stijl- & verzorgingstips
Combineer de blouse met een donkere jeans of pantalon voor een nette look. Voor een casual outfit kun je de blouse half ingestoken dragen. Was op 30 graden en strijk op lage temperatuur. Niet bleken met chloor en aan de lijn drogen. Geschikt voor stomerij met perchloorethyleen.
- Je bestelling wordt binnen 48 uur op werkdagen verzonden. Bestaat je bestelling uit een web only artikel, dan wordt deze binnen 5 werkdagen verzonden.
- Je kan je bestelling thuis laten bezorgen of gratis laten leveren naar onze winkels. Retourneren is altijd gratis.
Jacqueline de Yong (JDY) is een Scandinavisch damesmodemerk dat bekendstaat om trendy, toegankelijke en goed combineerbare kleding. De collectie bestaat uit jurken, blouses, tops, sweaters en broeken met een comfortabele pasvorm die over het algemeen licht aangesloten of relaxed is. JDY-items combineren vrouwelijke details met casual designs en zijn geschikt voor zowel dagelijks gebruik als meer geklede momenten.