Sluiten
Filteren Sluiten

Winkelwagen

Pracownik magazynu (Delft) |odzież | 16 – 38 godzin tygodniowo

Locatie: Delft Uur per week: 16-38

Locatie: Hoofdkantoor Delft.
Contracturen: 16-38 uur

Nasza firma „The Stone” się rozwija! Czy chcesz rozwijać się razem z nami? Pilnie poszukujemy entuzjastycznych współpracowników na stanowisko logistyczne jako pracownik magazynu w dziale „Sklep Internetowy” którzy nie boją się zakasać rękawów i chcieliby dołączyć do naszego działu. Oferujemy funkcję z wieloma wyzwaniami oraz zróżnicowane stanowisko w dynamicznym i nieformalnym środowisku pracy. Jako pracownik sklepu internetowego działu logistyki jesteś częścią przyjaznego zespołu pełnego pasji a wraz z kolegami jesteś odpowiedzialny za sprawne działanie wszystkich procesów logistycznych w naszym sklepie internetowym.

Twoje obowiązki

✓ Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki;
✓ Przetwarzanie frachtu przychodzącego (w tym nowy odbiór);
✓ Rozpakowywanie, wycena i sprawdzanie nowo przybyłych produktów;
✓ Rozpakowywanie i sprawdzanie zwrotów;
✓ Dystrybucja i skanowanie artykułów do naszych sklepów.

Wymagania do pracy

✓ Pracujesz w sposób zorganizowany, niezależny i dokładny;
✓ Jesteś prawdziwym graczem zespołowym;
✓ Masz proaktywne podejście do pracy;
✓ Mieszkasz w rejonie Delft.
✓ Jesteś dostępny od 8 godzin tygodniowo, poszukujemy pracowników na pół etatu i na pełen etat (do 38 godzin tygodniowo).
✓ Minimalna podstawowa znajomość języka holenderskiego bądz angielskiego.

Oferujemy

✓ Konkurencyjne wynagrodzenie;
✓ Entuzjastyczny i młody zespół;
✓ Możliwości kariery i miejsce na osobisty wkład;
✓ Dobry program emerytalny;
✓ Zniżka pracownicza na całą kolekcję.

Kontakt

Czy rozpoznajesz się w tej pozycji? Jesteśmy elastyczni w ilości godzin pracy w tygodniu. Zarówno kandydaci zatrudnieni w niepełnym jak również w pełnym wymiarze godzin mogą ubiegać się o to stanowisko pracy. Wyślij maila na adres e-mail: [email protected]