BEZOEK THE STONE IN ZALTBOMMEL
Onze enthousiaste medewerkers in Zaltbommel helpen je met veel plezier bij het vinden van een leuke outfit. Je vindt in onze winkel een ruim assortiment dames- en herenkleding van bekende merken die altijd aansluiten op de laatste trends van het seizoen! Het centrum van Zaltbommel is de plek om te slagen met meer dan 110 andere winkels op het gebied van mode, lifestyle, beauty en horeca.
LOCATIE EN PARKEREN ZALTBOMMEL CENTRUM
Onze winkel is goed bereikbaar via fiets, openbaar vervoer en de auto. Net buiten de binnenstad kun je gratis parkeren op parkeerterrein Beersteeg. In de binnenstad kun je een uur gratis parkeren in de blauwe zone: Boschstraat, Markt, Waterstraat, Het middenvak van het parkeerterrein de Oude Wasserij. Ideaal wanneer je een middag komt shoppen of een online bestelling komt ophalen! Is jouw gewenste maat of kleur niet aanwezig in onze winkel? Dan bestellen wij deze direct voor je in de winkel via onze webzuil, waar we een totaalaanbod van meer dan 5.000 items hebben! Laat het pakket thuisbezorgen of gratis in onze winkel in Zaltbommel.
RUIME KEUS DAMES- EN HERENMERKEN
De damesmerken die onder andere verkocht worden bij de The Stone in Zaltbommel zijn Vila, Only, Vero Moda, Geisha, Freequent, Colourful Rebel, Lofty Manner, Harper & Yve en Cup of Joe,. Accessoires van onder andere My Jewellery en Legend. Voor heren vind je een groot aanbod van herenmerken zoals PME Legend, No Excess, Airforce, Malelions en Only and Sons.